Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Transport na red storm 4

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dąbek

PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 11:44 am    Temat postu: Transport na red storm 4 Odpowiedz z cytatem

Mam propozycję żebyśmy się umówili w jakimś miejscu i całą bandą pojechali na miejsce rozgrywki bo moim zdaniem tak lepiej i nie będzie problemu, że ktoś się zgubi Very Happy No chyba że każdy wie gdzie to jest dokładnie i trafi nawet zamknięty w bagażniku Wink Zaproponujcie godzinę i dogodne miejsce ustawki.
A tak od siebie to znowu się spytam czy ma ktoś wolne miejsce w aucie?Nie mówcie że na 80osób każdy ma komplet Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dąbek

PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no chlopaki nie mowcie ze kazdy jedzie sam na wlasna reke,jakos zero zainteresowania w tym temacie Sad
Powrót do góry
Dąbek

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ze spamuje ale jestem w desperacji,poratujcie bo naprawde mi zalezy na tym zeby pograc w niedziele a kompletnie 0 odzewu jest,troszke mi glupio ze nawet nikt nie odezwal sie zebym poszedl wpizdziec kompletna olewka taka Sad
Powrót do góry
MROWA

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm ja jadę z serca nowej huty tj okolic placu centralnego, a z bierzanowa to kawałek by dojechać.... ale jak Ci pasi to daj znać na priv to uzgodnimy szczegóły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gallanonim76

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce to mam 2 miejsca (3 już zajęte - ja, Lupo i Dąbek). Zbiórka na Matecznym 7.45-8.00 i nie czekamy dłużej. Trasa Mateczny-Nowohucka-Kocmyrzowska i dalej na Kocmyrzów, mogę kogoś zgarnąć po drodze - ale nie będziemy czekać na spóźnialskich.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: