Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Painball Kraków?

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Pytania uwagi i inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kyuubi

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 2:03 pm    Temat postu: Painball Kraków? Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie pytanie gdzie w Krakowie można zapisać się na paintball, oczywiście wiem że wy organizujecie gry natomiast chodzi o wieczór kawalerski dla kumpla. Chciałbym wiedzieć gdzie warto uderzyć i gdzie bardziej się opłaca, będzie nas około 12 osób więc teren nie musi być wielki Smile Z góry dzięki za odpowiedź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gallanonim76

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Google się kłania. Wink
A tak na serio to dwie firmy są godne rozważenia: Assassins i Extremo. Trzeba poszukać kontaktu na sieci, zadzwoni i ugadać warunki - zawsze można coś utargować.
Reszta "firm" to ludzie, którzy zajmują się organizowaniem komercji od święta - takie mam zdanie.
Powrót do góry
Kyuubi

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki właśnie o to mi chodziło kogo byście polecili bo na google znajdę masę firm ale nie każda może poszczycić się dobrym sprzętem i warunkami zabawy Smile
Powrót do góry
WilQ
Site Admin

PostWysłany: Sob Cze 23, 2012 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór jest prosty:

http://assassins-paintball.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Pytania uwagi i inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: