Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
23.09.2012 - balony

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MROWA

PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 12:04 pm    Temat postu: 23.09.2012 - balony Odpowiedz z cytatem

Sorki, że nie do końca zgodne z tematyką ale może ktoś się znajdzie kto nie śledzi innych działów.
W dużym skrócie jest turniej na który warto się wybrać. Co ważne jest grupa dla początkujących gdzie gra się na grawi spłukach.
Zapraszam do zapisów - nie trzeba być w żadnym teamie ani mieć dużego doświadczenia

http://wycior.pl/viewtopic.php?p=139789#139789
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kriss

PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym bardzo chetnie sie wybrał ale akurat w tym terminie mam zaproszenie na wesele i nie pasuje mi odmowic, ale chętnie potrenuje z wami w trakcie przygotowań do tych zawodów. Z tego co wiem kilka osób rozważa udział w tych zawodach. Namawiam chetnych do udziału i do wpisywania się na liste.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MROWA

PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potre....co? Wink
Powrót do góry
majzny

PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no to MRÓWA , że ja się też zastanawiam , aczkolwiek pasowało by w ogóle na balony przed zawodami z raz jachać żeby zobaczyć jak to jest .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MROWA

PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto może, kto ma gdzie - pewnie, że by pasowało - ale czuje, że tak ambitny plan raczej nie wypali i jakoś tego nie widzę. Jesli komuś uda sie zorganizować jakiś wyjazdowy trening to będę w wielkim szoku i podziwie.
nie twórzmy nerwowej/napiętej atmosfery -treningi narady itp to piękne plany ale trudne do realizacji (niestety). Mamy tam pojechać by się dobrze bawić, pomacać balony i starać się coś ugrać. Ciężko ostatnio w okolicy o balony wiec trzeba korzystać za wszelką cenę
Przecież zawsze możemy wystartować w DIV II Smile.
Powrót do góry
Gee

PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to z tego co się orientuje w sobotę przed turniejem, na tym samym polu w Gliwicach będą treningi i kliniki, możemy się wybrać pokaże Wam z czym to się je i przygotujemy się do zawodów...
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: