Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sprzęt

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sid

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 3:16 pm    Temat postu: Sprzęt Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym zakupić cały komplet (maska/marker/loader/butla) chciałbym żeby to był przemyślany wybór więc wole się kogoś poradzić - wiem że było multum takich tematów (tu i na paintball.info), siedze na tym już kilka dni ale mimo wszystko mam dylemat, głównie odnośnie markera.

Więc tak, może napisze o czym myślałem:

Maska: Dye i3/i4 albo coś innego (jeszcze nie przymierzałem żadnej z nich, może coś zupełnie innego - zależy jak będzie mi "siedzieć")

Marker: PE Etek 4 AM ? (tutaj właśnie chciałbym prosić o rade bo póki co to nie miałem przyjemnośći strzelania z tego markera, czytałem sporo pozytywnych opini ale nie wiem czy w tym przedziale cenowym nie znajdę jakiejś dobrej alternatywy

Loader: Empire Halo too (ew jakby się znalazło coś więcej funduszy to rotora jakiegoś w dobrym staniem bym wyhaczył)

Butla: HP (otwarty na propozycje - myślałem o 68/450)

Wszelkie pomysły mile widzane (oferty etc też :p)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KLIMA_PL

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do maski to na tym oszczędzać nie powinieneś, maska to podstawowa rzecz. W niej biegasz , grasz i od niej zależy twój komfort gry. jesli nie wiesz jaka Ci pasuje, to jedz do sklepu i przymierz pare, ale jesli nie masz za duzej głowy to i4 powinna być super maska dla Ciebie, polecam również empire event. Sam takiej używam i trudno mi zamienic na inna Smile Jesli chodzi o marker to nie spiesz sie z wyborem. Etek 4 to nowy marker i cena sie jeszcze go trzyma, a technicznie jest porównywalny do Ego10 ktorego kupisz na PSI juz od 1500-1600zl. Rozni sie on jedynie regulatorem i asa, ktore specjanie nie wnosza nic specjalnego. Moszesz równiez poszukac takisz markerow jak GEO lub EGO9 albo jak juz wspomnialem EGO10. Jesli mialnym polecic jakis loader, to tylko prophecy albo rotor, uwierz mi jeśli masz odłożne/uzbierane pieniadze to kup jednego z nich, bo i tak po pewnym czasie jesli kupisz inny to zamienisz go na jednego z nich Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sid

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź Wink
Rozumiem, na masce nie mam zamiaru oszczędzać Wink a widziałem nawet że na ogłoszeniach na paintball.info ktoś chciał nowe i4 sprzedawać za 280 ;o może by się udało jeszcze wyhaczyć.. Co do markera to tak jak pisałem, nie dużo można tego znaleźć na temat eteka a widziałem nawet ego 11 [ponad 2000coś] na allegro tańsze niż etek4 AM [nowy, bo nie widziałem nigdzie używanego póki co 2300] (ego akurat używane).. Tak więc z tym nie mam zamiaru się spieszyć dlatego pytam. A co do loadera to może pokusze się o jakiegoś rotora używanego ale póki co to nie będę się napalał może nadarzy się jakaś okazja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: