Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
SALTUS VIII 29-30 sierpnia 2009 Puszcza Knyszyńska

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 9:15 pm    Temat postu: SALTUS VIII 29-30 sierpnia 2009 Puszcza Knyszyńska Odpowiedz z cytatem

Lista uczestników:

1. Rico
2. Konrad
3. Data
4. Rafał (Mały Kiler)
5. Maczus
6. Maczuś
7. Moonshine
8. Wellington
9. Wojtekgg
10. Costek
11. Smok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wojtekgg

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Rico
2. Konrad
3. Data
4. Rafał (Mały Kiler)
5. Maczus
6. Maczuś
7. Moonshine
8. Wellington
9. Wojtekgg
10. Costek
11. Smok
12. kosteq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Rico
2. Konrad
3. Data
4. Rafał (Mały Kiler)
5. Maczus
6. Maczuś
8. Wellington
9. Wojtekgg
10. Kosteq
11. Młody Rosin

Wojtek, dopisz tych 2'uch od siebie i wyślij mi ich dane do ubezpieczenia: nazwiska, adresy i pesele!
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostateczna lista uczestników S VIII:

1. Rico
2. Konrad
3. Data
4. Rafał (Mały Kiler)
5. Maczus
6. Maczuś (Piorek)
7. Wellington
8. Wojtekgg
9. Kosteq
10. Młody Rosin
11. Sarna 1 (Szymon)
12. Sarna 2 (Stach)
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótkie podsumowanie tej wspaniałej niezapomnianej przygody milsymowo-paintballowej:
Amarant [XIII Pluton]
Zapewne nie dorownam postowi Fugasa, nie mniej kilka informacji postaralem sie zebrac w glowie.

Nie mniej na wstepie chcialem podziekowac WSZYTSKIM TYM, ktorzy stawili sie 29-30 sierpnia w Puszczy Knyszynskiej by razem zagrac. Dzieki Nam wszystkim Saltus wspial sie na kolejny etap, a poprzeczka znow poszla w gore. Serdeczne podziekowania.

Dziekuje rowniez Pretorianom za kolejna edycje i mozliwosc gry ponownie w Puszczy Knyszynskiej. Dziekuje za zaskoczenie i zmiany, ktore z pewnoscia urozmaicily gre. Nie mniej - tu apel - nie szarzujcie za bardzo ze zmianami w przyszlym sezonie (w mojej opini, ale co ja tam wiem Razz ).

Irazelowi dziekuje za wymagajaca gre i tempo, ktore narzucili. Mimo, ze z HQ nie ruszalem sie dalej jak 50 metrow, ciut adrenaliny zaznalem. Zaskoczyliscie nas szybkim marszem na K3 (czyzbyscie posiadali jakies kluczowe informacje? Smile ), przygwozdzeniem nas przy HQ i wielu innym sytuacjom, za ktore zapewne caly Ahlamabad jest wdzieczny, bo sie setnie bawil. Co do kultury na polu nie otrzymalem, zadnych uwag i skarg od naszych graczy. To rowniez mnie cieszy.

Na koncu chcialbym w szczegolnosci podziekowac Rybce (za opierdalanie mnie Razz) i Seppowi za ogarniecie grup bojowych, za nocny kilkugodzinny rajd na teren wroga, i zelazna motywacje do gry. Kiedy morale byly niskie, i 50% skladu siedzialo w HQ, wy zapier********* po polu. Jak sie to mowi na dzielni: rispekt (i nie ma w tym ani 1 mikrograma ironii).
Dziekuje rowniez wszystkim grupom bojowym: ‘BAGDAD’ ‘MOSUL’ ‘GAZA’ ‘BEJRUT ‘TRYPOLIS’ ‘TEHERAN’ ‘BABILON’ ‘BASRA’. Byc moze nie udalo mi sie wystarczajaco szybko ogarnac HQ, zeby wszyscy z zadaniami, ktore mieli mogli spokojnie wyruszyc punkt 12. Za co przepraszam.

Sfora - jesli mnie pamiec nie myli Wam udalo sie odnalezc Czarna Skrzynke. Byliscie jedna z ekip, ktorej w HQ prawie nie bylo widac. Dzieki za poswiecenie i nocne wyprawy. Komunikacja z Wami choc utrudniona, odbywala sie bez problemow.

Jastrzebie - dzieki za cenne informacje (miedzy innymi rano przed atakiem Irazela i zwiad w kierunku C2), za przeciwstawienie sie pogodzie, zmeczeniu i mokrym butom Smile Doskonale znaliscie swoja role i w niej sie sprawdzaliscie. Bylem za malo konsekwentny w decyzjach i moze ciut chaotyczny. Mimo to jak zwykle spisaliscie sie.

Moskito i Czarne Lulki - troche na wlasna reke, ale z dobrymi rezultatami. Dzieki za wpisy, zapunktowanie bwiosek przeciwnika i wlasnych. Jak i za upewnienie nas co do pozycji wioski zaopatrzenia wroga, ktora uznalismy za HQ, w czym grupa Bagdad nas upewnila Smile Dzieki za gleboki zwiad i dlugie patrole mimo pogody i agresywnosci przeciwnika Smile

Całej Grupie Bagdad - za daleki sprawny i szybki zwiad na sama granice pola po stronie przeciwnika. Brawa za wykrycie wioski zaopatrzenia wroga, oraz HQ nad ranem. Prosba do Kota - integrujcie sie bardziej Smile

GulGulom i Jednostce Taktycznej - za szybkie reagowanie na potrzeby dzialania, karnosc, mimo tego, ze kompletnie mnie nie znaliscie (moze dobrze bo nie wiedzieliscie o wadach Razz) Rowniez za raporty z terenu wroga i wykrycie bazy zaopatrzenia, ktora omylnie wzielismy za HQ.

AT - za wpisy, humor, karnosc i spacer po naszych wioskach Smile Ktos niestety musial odwalac czarna robote. Kuflowi za wspieranie naszych oddzialow w polu, a Kamasznikov za Ten patrol w niedziele w okol bazy i wykrycie Gotów Smile

SGO Narew z Seppem na czele - za podbudowywanie morali, wieczorne i nocne obsadzenie wioski w najwiekszym deszczu. Wsparcie wiedza i umiejetnosciami.

CzD - dzieki za obrone przy HQ, czesciowe odciazenie mnie jesli chodzi o grupy w terenie. Te nocno-poranne kilkugodzinne rajdy po terenie wroga. Moze nie ugoscilem Was rano jak nalezy, nie mniej mialem tylko jedna Gorzka Zoladkowa Smile

Szczegolow brak Smile

Jeszcze raz dziekuje wszystkim, za uchybienia przepraszam.

Camel [SFORA]
W imieniu drużyny SFORA chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom S VIII dzięki którym manewry miały tak świetny klimat.
A w szczególności:

Kot + ekipa - za dużo nie pograliśmy razem ale jednocześnie współpraca układała się beż zarzutu i mamy również nadzieję iż staniemy ramię w ramię przy najbliższej okazji.

Ekipa dowodząca (Sepp , Rico, Rybka)- bez waszego wkładu byłby to wypad na grzyby a nie działania militarne.

Stronie Izrala - za podnoszeniu standardu gry strategicznej na S.

Organizatorom (ONZ/Pretorians) - za sprawną organizację całego eventu.

Pogoda- do dziś jak zamykam oczy to widzę siebie przebijającego się przez haszcze w pełnym deszczu na tyłach wroga. Twisted Evil

AAR wkleimy w tym tygodniu.

Allah jest wielki!!!

Konrad [Jastrząb]
Również chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za te dwa dni świetnej gry. Był to chyba najbardziej wymagający Saltus, ze względu na pogodę, ale i to nie było w stanie popsuć zabawy. Było na prawdę świetnie. Zresztą jak zawsze na Saltusie! Wink

Oczywiście słowa uznania dla Pretorianów za to, że po raz kolejny stworzyli bardzo ciekawy i wymagający scenariusz, który nie pozwalał się nudzić ani przez minutę, fachową organizacje od samego początku do końca imprezy oraz "złagodzenie" zasady o pełnoletności, dzięki czemu mogłem zagrać już w 8 edycji.

Podziękowania dla całej strony Ahlamabadu za walkę "ramie w ramie", niezapomnianą obronę HQ i ostatni atak na Irazal w celu znalezienia ich HQ. Byliśmy ponoć blisko, ale niestety udało się znaleźć tylko fałszywe bazy. Mimo to było na prawdę ciekawie. Specjalne podziękowania oczywiście dla Amaranta, Rybki i Seppa za bardzo dobrą organizację gry naszej strony Wink

Wielkie dzięki również dla całej strony Irazala za te dwa dni ciężkiej i wymagającej walki. Fajnie, że mogliśmy z Wami zagrać bo było to bardzo ciekawe doświadczenie. Co prawda nie znam jeszcze wyników, ale wydaje mi się, że wygraliście to starcie, za co szczerze Wam gratuluję.

Jeszcze raz dzięki Wszystkim i do zobaczenia na kolejnych edycjach.

Ja również Wszystkim dziękuje za te niezapomniane chwile i bardzo ciężką walkę w najbardziej ekstremalnych warunkach jak do tej pory! Twisted Evil
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2009 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto parę ciekawych fotek z S VIII:

http://picasaweb.google.pl/a.felidae/Saltus8# by XIII Pluton

http://picasaweb.google.com/ligapaintball.pl/SALTUSVIII# by Legion T

http://picasaweb.google.pl/waboo77/SaltusVIII?authkey=Gv1sRgCMbv3tXox76SuwE# by Jarheads
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: