Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Speedball - spotkanie graczy bez dośwadczenia, gra.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Speedball
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michal410

PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 7:38 pm    Temat postu: Speedball - spotkanie graczy bez dośwadczenia, gra. Odpowiedz z cytatem

Cześć Very Happy Tak jak zapewne domysliliście się po temacie - szukam graczy by pograć, a raczej nauczyć się grać w speedballa. Kogo szukam? Nigdy nie grałem, wiec osób które również nie mają doświadczenia. (Ale nie ukrywam, że cieszyłbym się z obecnosci kogoś kto mógłby udzielić pare rad.) Informacje techniczne:
-szukam osób w wieku ok. 16 lat. (16, 17) (Sam mam 16).
-gra odbyła by się... wszystkie info tutaj: http://www.paintball-krakow.pl/index.php?s=kontakt&a=2&new_lang=pl
- termin jest jeszcze nie znany, jak będzie juz nieco cieplej, gdyż na otwartym terenie. (ale zdecydowanie była by to sobota, godziny raczej wczesne)
- bardzo ważny punkt - WYMAGANA KULTURA OSOBISTA NA WYSOKIM POZIOMIE!
- jeśli macie ochotę, wpisujcie się wstepnie, szukam około 5 lub 7 osób.
- dojazdem się nie przejmujcie, gdyż jest bardzo prosty
-jesli macie jakieś uwagi, propozycje - piszcie śmiało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Chibi

PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A 18latków to już nie chcemy hoo ?? Szkoda bo może bym z kolegą był zainteresowany zagraniem sobie w speeda Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michal410

PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chibi napisał:
A 18latków to już nie chcemy hoo ?? Szkoda bo może bym z kolegą był zainteresowany zagraniem sobie w speeda Wink

Oj wybacz, poprostu myślałem że osoby mające 18 lat nie bedą zainteresowane. 18 jak najbardziej. Wink
Powrót do góry
Szymon

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak slodko, dawno takiego kochanego swiezaczka u nas nie bylo Smile Szczuply na pewno chetnie wpadnie z Toba pomalowac, on jest bardzo kulturalny i grzeczny i gra jak ostatni cieć.

Cytat:
- bardzo ważny punkt - WYMAGANA KULTURA OSOBISTA NA WYSOKIM POZIOMIE!

Ej o co z tym chodzi? Czemu to takie wazne?

1. Szymon
2. Szczupły
Powrót do góry
hayabusa

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Szymon
2. Szczupły
3. Hayabusa
Powrót do góry
Marcel

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak mam 35 lat i chce grac w speeda to moge sie zapisac ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luzszymon

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 9:31 am    Temat postu: Re: Speedball - spotkanie graczy bez dośwadczenia, gra. Odpowiedz z cytatem

Michal410 napisał:
Kogo szukam? Nigdy nie grałem, wiec osób które również nie mają doświadczenia.

Master S napisał:
Jak slodko, dawno takiego kochanego swiezaczka u nas nie bylo

Mam nadzieje ,że dasz sobie na wstrzymanie i nie przyjedziesz nikomu zjebać zabawy.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gee

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szymon napisał:
Jak slodko, dawno takiego kochanego swiezaczka u nas nie bylo Smile

widzisz szymon on jest świeży ale z niego moze kiedyś będą ludzie, a ty poraz kolejny udowadniasz, że jesteś, byłeś i będziesz świeżakiem, bo twoje wypowiedzi i mentalność dalej siedzą w "lesie", widocznie za długo tam grasz.

a tak btw to zapraszam na jakiś trening bo chodzą słuchy na mieście, ze się na GT wybierasz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tonda

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Zapodaj PM do GEE niech Ci poda informacje dotyczące najbliższych treningów speedowych. Co do pomysłu gry z niedoświadczonymi to widzę tu dwa błedy w podstawie:
1. Od niedoświdczonych graczy raczej wiele się nie dowiesz (dlatego proponuję przyjście na trening Assistanców info znajdziesz w topicu Nabór do drużyny Assassins.
2. Jak już zalecisz na jakąś grę to każdy by chciał palnąć świerzaka Wink a ty koniecznie chcesz się z tego wywinąć Wink Nieładnie ale ...
3. Zapraszam też na nasz trening we wtorki na Hali u Korzenia. Tam wprawdzie pole nie speedowe ale gramy dosyć szybko no i robimy mini treningi (podstawy podstaw) oparte na treningu speedowym. Na treningu również gramy wiec nie można liczyć na pobłażliwość. Wink
Ale z takich gier wiecej też można się nauczyć Wink

PZDR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szymon

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam udupcone wiezadlo żi. Szpital czasem, te sprawy.

Cytat:
Mam nadzieje ,że dasz sobie na wstrzymanie i nie przyjedziesz nikomu zjebać zabawy.

pozdrawiam

Ty znow zaczynasz?
Powrót do góry
Michal410

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tonda napisał:
:
1. Od niedoświdczonych graczy raczej wiele się nie dowiesz (dlatego proponuję przyjście na trening Assistanców info znajdziesz w topicu Nabór do drużyny Assassins.
PZDR

Masz rację, ale zanim wybiorę się na profesjonalny trening chciałbym mieć jakąś małą "rozgrzewkę", zobaczyć jak to jest.

Jeśli ktoś dobże grający ma ochotę na jakieś rozgrywki to także serdecznie zapraszam - wcześniej tego nie pisałem, bo byłem pewien że żadni profesjonalni gracze nie będą mieli ochoty grać z kimś początkującym.

Jeśli ktoś ma ochotę to się zgłaszać, wszystko jest dalej aktualne, gdzieś za tydzień albo mniej podam termin.
Powrót do góry
Chibi

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak coś to na hali u Korzenia gram czasem z jakąś klasą z XI LO, więc jak będzie co grane to zapraszam (Napiszę Ci na prv jak będę wiedział o zbliżającej się grze). Mówimy im co i jak i gramy (To osoby poziomem myślę jak twój, choć są osoby które już mogły grać raz, może dwa, ale to lepiej. Podkreślam, że te gry raczej nie mają wiele ze speedem związane Wink Choć staram się i mi się czasem udaje namówić ich na szybki szturmik w lini na przeciwną drużynę-to też nie ma zbyt dużo związanego ze speedem ;D).

No ale polecam iść na żywioł i dać się skopać na treningu Valkyrie we wtorki ;D Naprawdę mobilizuje i da Ci więcej niż 10 gier z niedoświadczonymi ;P.

Nie wiem czy zaczynasz dopiero przygodę z paintballem, a może chcesz przejść z lasu na balony więc nie piszę już więcej bo nie wiem na jakim gruncie stoimy Wink.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Speedball Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: