Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Marker Tippmann 98 custom pro

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szarik01

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 9:57 pm    Temat postu: Marker Tippmann 98 custom pro Odpowiedz z cytatem

Witam jak w temacie. Jestem tutaj nowy. Byłem na 2 strzelankach w Krk dokładnie na PB koło m1. Poznałem tam paru ziomków tych lepszych Very Happy pamiętam tylko szable Very Happy

Chciałbym dowiedzieć się paru rzeczy. Mianowicie moje pytanie może jest debilne ale czy tippka można przerobić na elektryka?

A drugie jak można przerobić zwykłego tippka żeby miał jak najlepsze osiągi...? nie chce wydawać kroci na sprzęt... chce mieć fajną zabawę za niewielkie pieniądze...

Poszukuje także pierdółek do tego samego modelu mianowicie kolba, lufa do m4 albo m16 może magazynek i rączka... jednym słowem z tipka chce zrobić m4 bo o snajperce nie marze już...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Scooby

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to tipka to możesz dokupić do niego e-gripa ( elektroniczny spust), oraz rip-clipa - (elektroloader) za e-gripa musisz dać 369zł, za rip-clipa około 270zł, tańszym rozwiązaniem, ale niewiele zwiększającym osiągi jest podwójny spust - koszt 69zł, co do luf to za wiele nie doradzę, miałem kilka ale do żadnej się nie przekonałem, wiec dalej poszukuje, ale moim zdaniem, tipki 98 jak i bt 4 mają to do siebie że są niezniszczalne ale co do celności w skali 1 do 10 dałbym 6-7, ale wszystko można dopracować, ja mojego bt 4 nie oddał bym za nic. wiec jak już się chcesz skupić na tipku to mniej więcej takie musisz ponieść koszty, a jak chcesz żeby marker był wierną repliką m4 to poprostu dokupujesz do tipka "obudowe do m4) - można kupić jako zestaw: ( kolba, lufa, magazynek i inne pierdoły)

a pytania nie są debilne, bo każdy z nas kiedyś zaczynał Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szarik01

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom ja chciałem stworzyć 2 modele... M4 do gry i replikę Snajperki raczej na pokaz niż do gry... ewentualnie jak pójdziemy z ziomkami w las to mógłbym się pobawić z taką zabawką Very Happy tak to myślę że kolba + lufa m4 + rączka była by ok... nie wiem czemu ale nie widziałem takiego czegoś jak magazynek do m4 pasujący pod tipka... Też nie widziałem żadnych szyn bocznych ani obejm z szyną na lufę a taka by mi się przydała... Very Happy (pod laser)

Co do elektrycznych itemów... W elektryczny spust się nie będę bawił bo nie ma sensu Very Happy Paluszek mam sprawny więc mogę naciskać ile mi potrzeba... Przy okazji mam wyczucie do oszczędności kulek. Very Happy W tym momencie mam podwójny spust, a raczej spust na 2 palce Very Happy

Elektryczny louder... hmmm a w ogóle daje coś jak się ma zwykły spust?

I jeszcze jedno gdzieś oglądałem i czytałem że przerobienie tipka na full auto to kwestia wyjęcia jednego metalowego bolca koło spustu czy to prawda czy bujda?

(Jak ostatnio byłem z 3 ziomkami na arenie to oni z elektrykami sypali od początki rundy do końca... ja nie wiem czy ktoś ma fabrykę kulek? Very Happy)
Powrót do góry
Scooby

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do tipka możesz podpiąć wszystko boczne szyny, obejmy itp, niektóre rzeczy ciężko znaleźć ale jest mnóstwo sklepów internetowych które mają poszczególne części do poprawy wyglądu wizualnego, ostatnio zauważyłem że rzadko podana jest informacja że jest to akurat do tipka, częściej sprzedający podaje info do bt4, w sumie wszystko co chcesz kupić jest dostępne w sklepach internetowych, co do rip-clipa to przy zwykłym spuście daje tyle że nie masz pustych strzałów ( kulki nie blokują się jak to czasem bywa przy louderach grawitacyjnych). co do przeróbek typu wycięcie, dołożenie czegoś niskim kosztem osobiście nie polecam, chyba że sprawdzone sposoby, krąży po internecie "książka" w wersji pdf o przeróbkach tipka, bt 4 itp - przeróbki z tej "książki" jak najbardziej polecam, bo są sprawdzone i prezentowane w niej, sam niektóre próbowałem i się sprawdzają. a co do kulek, w granicach 120zł możesz już kupić 2tyś kulek które bardzo dobrze sprawdzają się w tipkach i bt4
Powrót do góry
Marcel

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie te graty do kupy kosztuja majatek Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Scooby

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no z tym się zgodzę, koszty są kosmiczne...
Powrót do góry
Gee

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, modowanie podstawowych klamek, zwłaszcza t98 i bt4 jest bardzo kosztowne. Dużo prostszym i tańszym rozwiązaniem jest sprzedanie podstawowego gnata i kupienie od razu zmodowanej wersji. Jeśli chcesz mieć mechaniczną replikę mp5 czy m4, to BT Delta lub BT Omega. Za przyzwoite pieniądze masz gotowca.

Efektem wkładania w mechaniki jakiejkolwiek elektroniki będzie jedynie wzrost szybkostrzelności, trzeba sobie zdawać sprawę, że ze zwykłego t98 czy bt4 dużo więcej nie wyciągniemy.

Jeśli chodzi o snajperkę paintballową to mam parę pomysłów jak zrobić, mega celną i ekstremalnie cichą klamkę, ale wymaga to nieco talentu do majsterkowania i niemały wkład w podstawowy marker. A wymieniając jedynie magazynek, można z niej zrobić diabelski kulomiot Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szarik01

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm Very Happy może stworzymy razem coś ciekawego? Very Happy do lasu to wydaje mi się idealna opcja Very Happy
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: