Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Apel do braci Paintballowej.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tonda

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 4:50 am    Temat postu: Apel do braci Paintballowej. Odpowiedz z cytatem

Witam,

We czwartek w zeszłym tygodniu fala powodziowa zalała Jasło. Między innymi rodzinę moich bardzo bliskich przyjaciół: Beatę, małego Grzesia i Wojtka. Z domu zdołali zabrać tylko dokumenty. Woda zalała im cały dom i wszystko co tam mieli, teraz mieszkają u znajomych. Woda zaczęła schodzić dopiero wczoraj. W dniu jutrzejszym (wtorek) organizuję dla nich pomoc w postaci przywiezienia żywności długoterminowej i podstawowych rzeczy potrzebnych od przeżycia. Sam jednak nie wiele mogę zrobić. Dlatego też zwracam się z apelem do braci paitballowej może ktoś dysponuje niepotrzebnym sprzętem AGD, pościelą, środkami czystości, sprzętem do remontu mieszkań, ubraniami na 6 latka. podjadę wezmę i zawiozę potrzebującym. Jeżeli ktoś miałby coś z powyższych i chciałby pomóc proszę o kontakt 502 572 870.

Do admina. nie wiem gdzie miałbym umieścić tego posta. Hyde park jakoś nie pasuje więc daje tu gdzie najwięcej osób zagląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szczupły

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze bede mial lodówke kiedy sie tam wybierasz??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tonda

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JUTRO ALE JAK BYŚ MIAŁ LODÓWKĘ TO POCZEKAM BO BARDZO SIĘ PRZYDA.
Powrót do góry
wojtekgg

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tonda, robiłem niedawno wykończenie mieszkania - mam sporo rzeczy które na pewno im się przydadzą - kleje, gipsy, sporo farby podkładowej i naściennej w różnych kolorach, narzędzia....jak się zobaczymy to powiem ci dokładnie wszystko....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tonda

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie właśnie wracam do Krakowa będę za jakieś 2 h. Wtedy zadzwonię to się umówimy. Dzięki.
Powrót do góry
muchomorcio

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czajnik elektryczny+ 2 materace i jeszcze się coś znajdzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zajdar

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajoma ma może odstąpić jeden fotel i stolik podobno fajne Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WilQ
Site Admin

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat podklejam, żeby był widoczny, wedle Twojej woli Tonda, zostawiam w terminarzu spotkań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tonda

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za zaangażowanie, Zwłaszcza Szymkowi za lodówkę. Wczoraj wróciłem z jasła powiem że nie potrafię sobie tej wody wyobrazić nawet.
Najpotrzebniejsze rzeczy już mają. W piątek jedzie tam eqipa budowlana aby rozpocząć kucie ścian. potem trzeba będzie doprowadzić mieszkanie do porządku. Wtedy będą potrzebne wszelakie rzeczy remontowe (wlaśnie takie jak pisał VOY) wiec jeżeli ktoś dysponuje czymś po remoncie u siebie to może się przydać.
Piszcie transport rusza w piątek rano wiec de facto jutro mogę gdzieś podjechać co by odebrać sprzęta.
Pozdrawiam i dzieki bardzo.
Powrót do góry
Dziki [Zomo Team]

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 11:56 pm    Temat postu: Serce Filipka... Odpowiedz z cytatem

www.sercefilipka.jawnet.pl

Serce Filipka...

...jest inne niż zdrowych dzieci i dorosłych...Dramatycznie inne...Nie spełnia dobrze zadania do jakiego serce jest przeznaczone...

Bartuś ( http://paintball.info.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=9739 ) zaczął grać z nami w painta w połowie 2008 roku...zaraz potem dowiedział się,że zostanie szczęśliwym tatą,postanowił więc zrobić sobie przerwę,by przygotować się na przyjście swojego pierworodnego.Nasz drużynowy kolega nie mógł wiedzieć,że ta przerwa potrwa znacznie dłużej niż zakładał...ta przerwa niestety trwa nadal...

Filip urodził się półtora roku temu.Natura sprawiła mu fatalny "prezent" - serce z kumulacją wszelkich możliwych wad.W swoim krótkim życiu przebył już dwie operacje.Ta trzecia - najważniejsza - jest przewidziana na połowę roku 2011 w prywatnej klinice w Monachium.Jej koszty niestety przerastają finansowe możliwości Bartka i Oli.Do tej pory udało im się zebrać ponad dwadzieścia tysięcy złotych - potrzebnych jest jeszcze bez mała sześćdziesiąt tysięcy...

W tym miejscu chcę zwrócić się do Was o wsparcie.Nie chodzi o zawrotne sumy.Wystarczy,że w Waszych rocznych zeznaniach podatkowych uwzględnicie 1% na rzecz Filipa.Jeśli ktoś ma ochotę,może również wziąć udział w licytacjach kalendarzyków,zdjęć i przedmiotów,które Bartek wystawia na Allegro.Wszystkie szczegóły i informacje znajdują się tutaj:

http://www.sercefilipka.jawnet.pl/mozesz-pomoc/

Aukcja:
http://allegro.pl/kalendarzyk-serce-filipka-i1385589694.html
Profil Bartka na Allegro z informacją o pozostałych aukcjach:
http://allegro.pl/my_page.php?uid=1837475

Informacja o Filipie w Telewizji Katowice:
http://www.youtube.com/watch?v=32Va4anDfT0&feature=player_embedded

Wiem,że znakomita większość graczy paintballowych to fajni i bezpośredni ludzie.Stąd pozwoliłem sobie umieścić powyższy apel na Waszym forum w imieniu rodziców małego Filipa.Po to,by mały mógł żyć,a jego stary mógł wrócić ze spokojną głową na paintballowy front:)

Jako drużyna ZOMO Team rozpoczęliśmy wstępnie planowanie większej imprezy paintballowej,podczas której będziemy gromadzić środki na operację Filipa w Niemczech.Oprócz tego obmyślamy skuteczny sposób prowadzenia tej akcji na naszych cotygodniowych "strzelankach" na Facro.Będę Was informował na bieżąco co,jak,gdzie i kiedy...

Pozdro4all
www.sercefilipka.jawnet.pl
www.zomo-team.pl

P.S.
Pozwoliłem sobie nie zakładać nowego tematu,gdyż myślę,że to co chciałem przekazać mieści się w ramach tego tu założonego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: