Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
REDSTORM V - afterparty
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sk4y

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:28 pm    Temat postu: REDSTORM V - afterparty Odpowiedz z cytatem

bylo zajebiscie zarcie 1st klaassssa Razz dzieki za gre i naprawde fajna org. ni .za.cje ))))

pozdr,
skay[O]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dnak

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza gra była naprawde genialna. Najpierw szturm niebieskich (bez gazu i kulek w przypadku połowy zaangażowanych osób Wink ) z krzykiem na dwóch bogu ducha winnych 'ruskich', a potem ucieczka przed bandą czerwonych, którzy zastosowali tę samą taktykę, kiedy tylko zdobyli przewagę.

W drugiej ostatnie natarcie też było niczego sobie, ale poziom już ewidentnie niższy, nikomu sie nie chciało, wszyscy chodzili spokojnie i tylko dla zachowania pozorów oddawali po kilka strzałów Wink

Muszę się jednak poskarżyć na kilku rosjan. Wychodzili poza pole gry, mimo ostrzeżeń strzelali do niebieskich na drodze, a musiał ich stamtąd za fraki wyciagac sędzia :/

Fotyfotyfoty!
Powrót do góry
luzszymon

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem ich dość sporo, zapewne czesc do pokasowania. Trzeba gadać z Gregorem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MoonShine

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mega podziękowania dla organizatorów - solidny kawał roboty - fantastyczna zabawa Smile
Podziękowania również dla chłopaków z Outsiders - było miło razem z wami walczyć.

MoonShine i Mały Talib z JASTRZĘBI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojtekgg

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo było super, miejsce kapitalne, żarcie pycha.......ludzie dawajcie filmy i foty to się zmontuje jakieś clip !!!.........
Powrót do góry
shadow
Her PAPA admin

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje wszystkim za przybycie , udana zabawe i zdrowe sportowe podejscie
pierwsza gra --rewelacja az milo bylo popatrzec daliscie z siebie naprawde bardzo wiele a walka byla ostra i zacieta. Z przyjemnoscia patrzylem na to jak moje plany i zalozenia z kartki papieru urzeczywistniaja sie Smile Wielkie brawa dla obydwu druzyn.
Widac było prawidlowe dowodzenie (choc nie obylo sie bez kilku wpadek) i myslenie taktyczne dowodcow.
druga gra---znaczny spadek formy i zaangazowania.Pewnie jest to zwiazane z niedociagnieciami fizycznymi po zimie Smile Kompletna dezorganizacja w szeregach radzieckich sprawily ze czesc ruskich krecila sie na polu prawie jak wirnik zdezelowanej pralki marki"frania" niejednokrotnie wolniej niż babcia maryla zbierajaca w lesie muchomory a ich bystros i predkosc postrzegania sytuacji porownywalna byla z bystroscia wody splywajacej z zapchanej spłuczki klozetowej:)
W tej grze zdecydowanie lepsi byli niebiescy!
Niestety w dniu disziejszym kilkanascie razy zauwazylem ludzi ktorzy zdejmowali maski i wycierali na polu gry i to w tak nieodpowiedzialny sposob ze az strach pomyslec ...chyba nie zdaja sobie sprawy co moze zrobic zmarznieta kulka paintballowa trafiajaca z duza predkoscia w twarz.GLUPOTAAAAA I BEZMYSLNOSC. Moj apel do was"koledzy a-la rambo" kupcie sobie maski ktore nie paruja (takowe tez w sklepach bywaja:) albo odkladajcie kase na operacje plastyczna bo pewnego dnia jakas zagubiona kulka zrobi wam z buzki twarz jockera z batmana z tym ze za to oscara nie dostaniecie a nawet odszkodowania z PZU.
Szlag mnie trafia jesli mowie jednemu czlowiekowi Smile zaloz maske!!! a za 5 minut ten sam sciaga ja ponownie!! i czysci twarzą skierowany do oddalonych 30 metrow graczy z druzyny przeciwnej. Podobno Bog stworzył czlowieka bo rozczarował sie małpa... ale juz sie teraz nie dziwie czemu zrezygnowal z dalszych eksperymentow...

Mam nadzieje ze podobały sie wam udoskonalenia w postaci medykow i saperow:)

jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje do zobaczenia na 9 kompanii juz w kwietniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gregore

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajebiscie! Very Happy było zajebiscie, szczególnie akcja z ostatnią flagą Laughing
Powrót do góry
skrzypu12218

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kameleon posiada z dwoch aparatow w sumie kolo 500 zdjec oczywiscie polowe bedzie trzeba wywalic Smile

ostatnia flaga ?? prosze juz o tym nie wspominac Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
WilQ
Site Admin

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie ostatnia flaga była AM Besten Smile
Również dzięki za w sumie miłą i niekiedy śmieszną atmosferkę Smile
Do zobaczyska na next scenario,

ekipa młodych sędziów Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
trajan

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki panowie za gre bylo ekstra Razz
Powrót do góry
RYBA

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, i ja chce powiedziec ze organizacja i sceno bardzo smakowite!!!!!
Dokladnie tak jak korytko!!!!!!!!!!
Na pierwszym sceno wszyscy dawali MAXA!
Potem juz bylo gorzej SmileSmileSmileSmile

OSTATNIA FLAGA ktorej zawdzieczamy wygrana SmileSmileSmileSmile
Grzesio przeszedl WSZYSTKO w okresie kryzysu zaoszczedzil na AMUNICJI SmileSmileSmile

MoonShine i Mały Talib milo bylo z wami walczyc ramie w ramie SmileSmileSmileSmile

BRAWA DLA WSZYSTKICH BLUE GRALISCIE SWIETNIE!!!!!!!!!!!
REDY TEZ DAWALI MAXA!!!

Dawajcie filmiki i zdjecia !!!!!!!!!!!!!

POZDRO I DoZo

Ostatnio zmieniony przez RYBA dnia Wto Mar 03, 2009 10:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Rico [Jastrząb]

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MoonShine i Mały Talib pamiętajcie druchowie że najważniejsze jest to aby każdy wywiązał się jak najbardziej należycie z powierzonego mu zadania przez dowódcę a zwycięstwo całego teamu lub strony jest blisko i to jest najważniejsze! Twisted Evil
Aż mnie w dołku ściska że mnie nie było z Wami!... Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SHAKAZU

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to już/dopiero mój trzeci scenariusz z assassinsami i za każdym razem jest jeszcze lepiej mimo że mój poziom energii był dość niski po nieprzespanej nocy ale kawa z kateringu mnie bardzo podniosła, czekam (nie)cierpliwie na 9kompanie Smile
Powrót do góry
extreme

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdobycie ostatniej bazy przez niebieskich (pocięte na szybko):

http://www.youtube.com/watch?v=WIQz3529YaM
http://vholdr.com/node/15617 (duzo lepsza jakość!!)

Zabawa przednia, organizacja super, z jednym malym ale - sugestia sędziego żeby zwitek taśmy z II bazy po jej zdobyciu wyrzucic w lesie??
(wiem, wiem - czepiam sie, ale niesmak zostawiło Smile )

pzdr & dozo
extreme
Powrót do góry
dnak

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja popsioczę jeszcz troszkę (mimo ogólnego w 100% pozytywnego odczucia co do gry). Gra była świetna, ale Shadow niestety po pierwszej grze odpuścił kurew wobec nieprzestrzgających zasad.

Bezpieczeństwo leżało po pierwszej grze. Pomijam nawet barrelbagi, bo ciężko niektórym wytłumaczyć, że czasami broń sama wypala i wybija oczy. Bardzo bołay mnie braki bezpiecznych stref na polu gry. Kilka razy na skutek minusowych temperatur na dworze i plusowych wewnątrz maski całkowicie parowałem i nie miałem gdzie tego naprawić. Bazy były ostrzeliwane (akcje skręcenia markera pod ostrzałem są stanowczo szpanerskie, ale bardzo niebezpieczne), nie było miejsc na naprawy (musiały mnie zasłaniać 2 osoby, kiedy czyściłem machę). Następnym razem przyda się bezpieczne miejsce (starczy 'budka' wielkosci telefonicznej - zeby 'martwi' sie schowali i mieli szanse naprawic klamki). Inaczej w końcu skonczy się to tragedią. W Warszawie już jednego oka na skutek paintballa nie ma.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: