Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Bitwa "DOOMs DAY" | Imprezy Paintball Myślenice
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
draż

PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 8:26 pm    Temat postu: Bitwa "DOOMs DAY" | Imprezy Paintball Myślenice Odpowiedz z cytatem

Doom's Day 25 X 2009 | Scenariuszowa bitwa na 100 osób | Poligon AREA 51 w Myślenicach

Zapraszamy na 100 osobową bitwę DOOM's DAY! Organizowana z dużym rozmachem impreza paintball odbędzie się 25 października 2009r. na terenie Poligonu AREA 51 w Myślenicach ( na trasie Kraków - Zakopane ). Impreza adresowana jest do wszystkich entuzjastów kolorowych wojen, zarówno tych doświadczonych już w bojach jak i dopiero zaczynających przygodę z paintball.

Stronka bitwy: www.paintballkrakow.com.pl ( info i zapisy + kolejne Imprezy Paintball Kraków )

Jest to przedsięwzięcie nie nastawione komercyjnie.

Cel = promocja gry w południowej Małopolsce i bezpieczeństwa w Paintball

Inicjujemy też ogólno-polską akcję: Wojny bez łez - bezpieczny Paintball

// od razu powiem że szkoda iż nasuwają się terminy z imprezą Tondy. Tak jakoś wyszło :/

W planie poza samą bitwą paintballową są też darmowe atrakcje:

- zjazdy linowe 100 metrową tyrolką z wysokości 10m
- przejażdżka quadami
- przejście parku linowego

CENA WPISOWEGO:

40zł dla graczy z własnym sprzętem
60zł z zestawem do gry i 200 kulkami

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

- organizacja scenariusza, ładowanie HP, Co2, hrono, sędziowanie i serwis
- identyfikator, relację foto-wideo z imprezy , pirotechnikę, ubezpieczenie NW
- dla chętnych organizacja dojazdu, nocleg w namiotach / hotel sob - pon

DOJAZD
- Autobusy PKS z Krakowa i Nowego Targu 10zł, z Nowego Sącza 15zł.

Bitwa DOOMs DAY to pomysł firmy FACE 2 FACE organizującej imprezy integracyjne, współorganizatorami są E- PAINTBALL Nowy Sącz oraz Sklep Paintball ASSASSINS ARMS. Poprzez tą imprezę chcemy się otworzyć na graczy PB gdyż do tej pory organizowaliśmy jedynie komercyjne rozgrywki i eventy dla firm.

Bitwa odbędzie się na poligonie AREA 51 Paintball Kraków - Myślenice www.paintballmyslenice.pl składającym się z 2 stałych pól paintballowych, 3ha Myślenickiego Parku Przygody dostosowanych do gry oraz dodatkowych 2ha do niego przylegających. Bocianie gniazdo na 10 metrach wysokości dla snajperów (pełna asekuracja linowa), wieżyczki i inne plus teren leśny oraz dodatkowo pirotechnika i pojazdy w akcji - będzie się działo Wink

Informacje o akcji i imprezie dostępne są też na stronie naszego pola Paintball w podziemiach opuszczonego Hotelu Forum www.paintballkrakow.com i obiektu Myślenicki Park Przygody www.park.myslenice.pl a ogólna dyskusja na forum Face 2 Face www.paintballwkrakowie.pl

Patronaty - nad internetową i medialną promocją akcji i bitwy czuwa Agencja Interaktywna Hotmind www.hotmind.pl

O samej bitwie będzie głośno dzięki: TVP Kraków, Radio Eska, Gazeta Krakowska, Portale Moje Miasto Kraków, Aktywni.pl i inne

- Wspierają nas też: Salamandra Miesięcznik Paintballowy, Portal Paintball.info.pl

Kontakt: - Kom: 662-148-618 - e-mail: biuro@paintballmyslenice.pl GG: 4396433 ( Łukasz )

W imieniu Face 2 Face i Partnerów, serdecznie zapraszam!

Ostatnio zmieniony przez draż dnia Sob Paź 31, 2009 12:18 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
insekt

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to za zwyczaj wpier!@lania sie komus w parade?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
draż

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

insekt:

Napisałem do Tondy PW że przepraszam za wpieprzanie się z terminami ale ta akcja była przygotowywana już dość wcześniej i dopiero się skapnąłem jak dopiąłem promocję imprezy w Radiu Eska, TVP Kraków, Gazecie Krakowskiej i wielu innych lokalnych mediach więc nie sposób mi było tego zmienić. Zaproponowałem przeniesienie imprezy do nas i połączenie obydwu i jestem w stanie dostosować cennik do tego co podał Tonda na forum dodając jeszcze do tego zjazdy tyrolką, quady i park linowy no i załatwiam transport PKS-ami z Krakowa. To raz.

A dwa że zamiast korzystać z zaplecza sprzętowego Assassins'ów którego jako współ-organizatorzy dają kombinuję z innych źródeł żeby impreza urodzinowa Tondy korzystała z butli i kompresora ASów. Wg. nich też najlepiej by było obie połączyć.

Teraz mi odpowiedz: czy jestem chamem?

Od: draż
Do: Tonda
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 8:37 pm
Temat: terminy imprez :/

hej,

sorry za robienie za kreta z Twoją imprezą... jednocześnie odbędzie się bitewka w Myślenicach:

http://wycior.pl/viewtopic.php?t=2145

Może dałoby się jakoś przełożyć terminy czy coś? Albo nawet je połączyć czyli zorganizować Twoją jako 2 bitwę u nas (planowo mają być 2 bitwy) ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tonda

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi przyjacielu Draż...,
Dzięki za tak łaskawe podejście do tematu. W kwestii sprzętu od Assisstanców proszę bardzo bierz wszytko niech ci butla lekką będzie Smile Impreza urodzinowa Tondy obgoni się bez tego. Co do przełożenia imprezy czy coś to przełóż a ja osobiście z przyjemnością przyjadę. Nawet żonę namówię.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w celowniku.
Tonda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vizier
Gość

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

draż to moze i urodziny powinien sobie przeniesc ?a moze wogule powinien odwolac impreze ?

aha jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie
Cytat:
Teraz mi odpowiedz: czy jestem chamem?
dam ci odpowiedz : TAK Very Happy
Powrót do góry
meni

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grrrr za prawde powiadam bogowie wkurwieni zrobią rozpierdol na tej ziemi.
Tyyy ludzie to ja przekładam urodziny z 24 lipca na 25 pazdziernika i polacze sie z mr.Kretem wiec Tonda misku :* sorry ze pierwszy dales info i wogóle ale musisz zmienic termin.
A tak na serio to precz z kretami i jebitna butle oferuje a w niej grzmiący gaz w zamian za pol litra co by ululał nas. HEJ
Powrót do góry
MROWA

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie wam to się chyba w głowach poprzewracało (delikatnie mówiąc)!!!

Oczywiście szkoda, że w obecnej sytuacji mizerności scenariuszy nakładają się dwie imprezy, ale grubo przesadzacie z wyzywaniem od chamów i ogólną agresją w kierunku drażowej imprezy. Troszkę wyobraźni pozwala mi stwierdzić , że przesunięcie imprezy nie zawsze jest możliwe.
Chwała za to, że organizatorzy się skontaktowali i próbowali porozumieć, a że nic z tego nie wyszło to tylko szkoda.
Zamiast bez sensu się czepiać, może warto pomysleć jak uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Może np założyć dział na wyciorze z kalendarzem gdzie będzie się zaznaczać planowane imprezy (nie tylko te pewne ale takie , które są w fazie organizacyjnej) pozwoli to uniknąć nakładania się strzelań i wszystkim wyjdzie to na zdrowie?
A tak na razie wasze posty powodują więcej złego niż dobrego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vizier
Gość

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NaM Shocked ja tam nikogo nie obrazam, kolega zadal pytanie wiec mu odpowiedzialem ;] meni kolku i co smiecisz topic ! tak wiec : zabieramy zabawki , koparke i miekiego kamyczka i ide z tad Evil or Very Mad

a tak na poważnie super mrowa, tylko ze scenariusz u tondy stoi juz od jakiegos czasu co nie ? jak bys nie wiedzial jest juz taki dział a nazywa sie : Terminarz spotkan i ogloszenia firm komercyjnych i kazdy kto organizuje jakies malowanie wrzuca w odpowiednie działy ... dobre co nie Razz
Powrót do góry
meni

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ty gadasz?? to juz wiem gdzie szukac informacji na temat strzelania, a ja od 4 tygodni koczuje na łapiance i tylko raz bylo strzelanie Sad
Powrót do góry
MROWA

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vizier wiem że taki dział istnieje. Czytaj ze zrozumieniem/albo może to ja nie do końca się jasno wyraziłem. Zacznę od początku w takim razie:
Cofnijmy się wyobraźnią wstecz. Gdy o żadnej z tych dwóch gier nie było wiadomości na forum. Sądzę , że były one planowane wcześniej niż pojawiły sie ogłoszenia. Przecież czegoś takiego nie planuje się ot tak. Wymaga to pewnej logistyki itp itd. Zresztą sam to doskonale wiesz.
Fakt Tonda dał ogłoszenie wcześniej ale plany Draża podejrzewam też były już w pewnym stadium zaangażowania. I niestety oba terminy się zbiegły. Zakładam cały czas , że nikt specjalnie nie organizuje gier w tym czasie - przecież przy małej ilości grających jest to nieopłacalne. Zakładam , sadze z dużą dozą prawdopodobieństwa, że strzelanie u Draża nie jest zorganizowane na złość Tondzie...
A działu o którym mówiłem nie ma... chodzi o to by w momencie gdy komuś przychodzi do głowy zorganizować coś i jest to jeszcze w powijakach na tyle , że nie może ogłosić zapisów, regulaminów, cen wrzuca temat "planuje wstępnie imprezę na 12 sierpnia. Komuś innemu chodzi po głowie to samo z tą samą datą i patrzy na forum i widzi że coś się kroi. W tym momencie sytuacja jest jasna. Kontakt jeden z drugim potwierdzenie terminu że np raczej nic z tego nie wyjdzie albo na odwrót i tyle.
A tak na prawdę sądzę, ze to głupio i pechowo się poskładało - albo się nic nie dzieje albo dwie imprezy na raz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szczupły

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agresjaaa---- nie no wojna kto pojedzie do draża nie może już grac w krkaowie musi oddać klamke i wypiąć się mi potem Meniemu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szymon

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moge wiedziec ktory czesiek mnie zbanował znowu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vizier
Gość

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.grajbezpiecznie.pl/ hmm czyżby ktoś robil podrube :> ?
szymo napewno nie ja Wink
Powrót do góry
Kaiser [Assassins]
Site Admin

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://www.grajbezpiecznie.pl/ hmm czyżby ktoś robil podrube :> ?

Wniosek taki, że bezpiecznie to tylko w okolicach Poznania Razz Akurat inicjatywa z propagowaniem bezpieczeństwa na polach paintballowych oraz wśród graczy zawsze zasługuje na uznanie i poparcie a przez Ciebie Vizierku troszkę zazdrośc do młodszej konkurencji przemawia Razz Może byś się wreszcie zajął swoimi problemami a nie siał fermentu i defetyzmu...

Tonda napisał co i jak, chłopaki z Face 2 Face też każdy może sobie sam wyciągnąc wnioski a zaśmiecanie forum szkodzi, najbardziej tym co śmiecą Wink

Jak masz problem z ortografią to wykorzystuj funkcje sprawdzania pisowni bo szerzysz profanacje języka wśród młodziezy czytającej to forum Laughing

Ostatnio zmieniony przez Kaiser [Assassins] dnia Sob Paź 17, 2009 4:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gruby lecz nie bardzo

PostWysłany: Sob Paź 17, 2009 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt tu jeszcze sie nie awanturuje o nic :]

Urodziny to urodziny !!

My tez wszystko dopinalismy długo ale bylismy first :]

A czy on cham czy nie wie o tym sam :]

I mowie UWAGA !! bo u nas łatwo o konflikty siekiery kontra brzytwy o impezy ,porachunki no i bitwy !!:]

Bez napinki z grubym pozdrowieniem Gruby BUBU :]
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Gry Scenariuszowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: