Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Louder
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szarik01

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 10:56 pm    Temat postu: Louder Odpowiedz z cytatem

Panowie ja jestem pro n00bek w sprzęcie do PB... na razie się uczę... Jestem na etapie zakupu PMR09 teraz czas dobrać louder... moja pytanie brzmi jakie są loudery, jak działają, jaki najlepiej wybrać, na co zwrócić uwagę...

(ewentualnie oferty) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KLIMA_PL

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zainwetstowac w Dye rotor i predko go nie zmienisz albo cos tanszego np Empire prophecy, ja mam taki i sobie chwale Very Happy albo Empire magna, ale co inny gracz to inna opinia Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MZ23

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rotora to wgl . nie zmienisz . Jego uzywa wiekszosc profesjonalnych graczy , jakich znam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
SAJMON ZT

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotor bardzo fajna sprawa niezle sie spisuje ale np reballi nie pociagnie jak zaczynasz przygode z PB moze jakies Halo II mialem takiego bardzo fajny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
WilQ
Site Admin

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wstępie dla Twojej wiedzy szarik01, żeby więcej nie kaleczyć nazwy Smile
Pisze się LOADER, nie louder Very Happy
Jeśli chodzi o rotora, na reballach spokojnie nim potrenujesz tak jak i innym...pierwsze wersje jamowały kulki, szybko zostało to skorygowane poprzez specjalną przystawkę anti-jam niwelującą zacinanie się kulek wewnątrz komory. Jedynym minusem rotora jest jego cena, ale all in all spłuczka jest warta takiego wydatku. Z drugiej strony na PSI są oferty rotorów nawet i za 350zł Smile

Tak więc jak najbardziej jest on wart kupna, jako alternatywę oczywiście polecam Prophecy Smile
Powrót do góry
szarik01

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok to już wiem jaki louder kupić znaczy się loader Razz

co powiecie na ten loader?
http://paintball.info.pl/forum/ads_item.php?id=20559

ktoś polecał mi magme ale nie powiem kto bo nie pamiętam ;/
Powrót do góry
WilQ
Site Admin

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż można powiedzieć, też spoko loader, ale już nie z najwyższej pólki.
Jeżeli jest rzeczywiście w idealnym stanie to 140zł to bardzo dobra cena za niego.
Powrót do góry
szarik01

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aktywowany dźwiękiem lub radio-transmiterem (RF) jak działa to 2?

Jest możliwość żeby loader zaczął podawać kulki w momencie jak ktoś koło mnie strzela? i czy będzie podawać czy się zablokuje pod wpływem oporu i nie będzie podawać?
Powrót do góry
WilQ
Site Admin

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montujesz radio transmitter (RF) w markerze, odbiornik znajduje się w loaderze. Jest to zamienny tryb w stosunku do aktywacji głosowej (magna), w prophecy jest już inaczej. Gdy transmiter jest włączony, loader, co 5 sekund będzie kręcił mieszadełkiem w celu utrzymania odpowiedniego docisku kulek. Osobiście nie spotkałem się jednak z kimś kto by tego używał Smile

Jest taka możliwość, jeśli strzelałby ktoś bardzo blisko Ciebie i mikrofon był ustawiony na dużą czułość. Oczywiście w loaderze możesz też dobrać odpowiednią siłę docisku (napięcia sprężyny) i będzie kręcił tylko do pewnego momentu, aż zapełni się cały feed.
Powrót do góry
szarik01

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno w tej magmie są jakieś magnesy które po odpowiednim ustawieniu powinny dać efekt "perfekt" czyli wszystko będzie działaś na 100%

+ prawda czy fałsz?

+ duży problem z ustawieniem?
Powrót do góry
akiraone

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za ta kase nic lepszego nie dostaniesz ...

i ta Twoja magma to magna jest , uwierz mi , jak ustawisz magnesy tak jak sa rozlozone "defaultowo" to bedzie Ci loader smigac jak trza,

jedyny minus, magny to jej rozbieranie, mnie rozkladanie tego loadera na czesci wku@#$%^& jak cholera i otwierajaca sie klapka. Innych problemow z nim nie mialem.

jak bedziesz gral na balonach, to podobno przy mocnym przyziemieniu potrafi zlamac sie/peknac feed (ale mozesz wtedy kupic sama skorupe)

http://www.youtube.com/watch?v=ASRbHBBo5E0
http://www.youtube.com/watch?v=7TKRJU9bEpo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WilQ
Site Admin

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda. Są specjalne magnesy które możesz sobie umieścić w odpowiednich slotach, masz ich do dyspozycji 12 (magnesy będą tylko w 6-9 dziurkach). W każdej chwili możesz je dołożyć, ująć lub zmienić ich położenie w zależności od markera oraz kulek, których używasz. Sloty znajdujące się bliżej środka zapewniają stałą siłę docisku mieszadełka, natomiast te na obrzeżach, chwilowy docisk podczas uślizgu sprzęgła Smile
Zbyt duża ilość magnesów może całkowicie zapobiec ślizganiu się sprzęgła, natomiast zbyt mała ich liczba spowoduje niepoprawne podawanie kulek, będące następstwem przesadnego uślizgu. Tak więc odpowiedni dobór jest ważny, na szczęście w instrukcji obsługi są opisane najczęstsze opcje Razz

Samo ustawienie wiąże się z rozbiórką magny czyli .... nie jedno "kurwa" padnie z ust twoich zanim wszystko złożysz do kupy Very Happy

Dlatego też może warto dołożyć i kupić używane Prophecy (rozbiórka bez użycia jakichkolwiek narzędzi). Wiadomo że też trzeba się nagimnastykować i nie ma tak łatwo jak w rotorze... ale to bez wątpienia drugi po rotorze loader. Najgorzej jest z czyszczeniem po rozwaleniu kulki w środku, rotora rozbierzesz na części pierwsze w 10 sekund, wyczyścisz w kolejne 10 i złożysz w kolejne 10. Pół minuty i gotowe. W przypadku prophecy czas ten można określić w podobnych liczbach oraz proporcjach tylko jednostki wypada zamienić na minuty Rolling Eyes (w przypadku rozbiórki na części pierwsze - żeby mi się zaraz ktoś nie przyczepił że można to zrobić w 20 sekund... jak się pobrudzi komora to tak, ale jak już się rozwali kilka kulek + postrzelasz trochę w niewiedzy, to tak się spłuczka zasyfi że ho ho - wiem z własnego doświadczenia Razz)

Ap ropo pękającego feeda, swego czasu można było z pewnego źródła zdobyć do prophecy wkładkę feeda z hartowanego aluminium, w tej opcji nie jeden nieudany wślizg może nie ponieść za sobą w konsekwencji rozwalonego feeda Cool

Ostatnio zmieniony przez WilQ dnia Pią Lut 11, 2011 12:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
4red

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja psobisci bym polecil
http://www.assassins-arms.com/paintball,993,evlution_3_czarny.html
tanszy, kupujesz nowy no i napewno Ci ogarnie na PMR...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WilQ
Site Admin

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym jajka nie polecił.. z tym to dopiero są problemy z pękającym długaśnym feedem i nie tylko nim... Evo to bardzo stara konstrukcja, to jeden z pierwszych elektronicznych loaderów. jeśli już mowa o nowym w okolicach 200 - 250zł to polecam:

http://www.assassins-arms.com/paintball,1659,invert_halo_too_czarny_mat.html

Praktycznie to samo co Halo B / Reloader B, a ponadto skorupa jest wykonana z bardzo mocnego tworzywa, trzeba się przyłożyć żeby tutaj coś pękło...Smile
Powrót do góry
szarik01

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 2:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w tym temacie co powiecie? http://paintball.info.pl/forum/ads_item.php?id=20536
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: