Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
LISTA GRACZY
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Oldschool
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MROWA

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 8:54 pm    Temat postu: LISTA GRACZY Odpowiedz z cytatem

Panowie czas ogarnąć konkretnie temat pompek i może po TLT w końcu się spotkać. Proponuje zacząć od listy popkowiczów - ja kojarzę 4 osoby, a chyba jest więcej - w każdym razie dużo osób odgrażało się w kierunku pompki jak tylko Assi będą mieli je na stanie, tak więc:

1. MROWA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Flemming

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 10:29 am    Temat postu: Re: LISTA GRACZY Odpowiedz z cytatem

Proponuje zacząć od listy popkowiczów:(tylko KRK czy inne rejony PL też?)

1. MROWA
2. Flemming
3. ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vulcan2

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. MROWA
2. Flemming
3. Vulcan
4 ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MROWA

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Fleming liste chciałem stworzyć by wiedzieć ilu graczy jest w krakowie i okolicach i by - w sytuacji gdy uda się nam zebrać - rozesłać do wszystkich info o graniu z zaproszeniem, więc jak twój rejon PL to okolice Kraka to super.
Powrót do góry
PIR

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. MROWA
2. Flemming
3. Vulcan
4. PIR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lord Gregor [Assassins]
Site Admin

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skontaktujcie sie z Dzikim. U nich jest masa pompkarzy i sadze ze beda zainteresowani wspolnym graniem. Jakbyscie chcieli to oczywiscie udostepnimy wam ktorys z naszych poligonow:)
Powrót do góry
MROWA

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale trochę tak głupio dzwonić na ślask po uzupełnienia Smile Wiem ze tam pompkarze działają aktywnie jednak marzy mi się 10 karkowskich popek zebrać choć raz na 3 lata, a pamiętam, ze nawet Ryba coś o kupnie pompki mówił Smile
Powrót do góry
PIR

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego jeszcze Gee i Marcel mają pompki a wiec coś się uzbiera
Powrót do góry
Dziki [Zomo Team]

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam,głupio...Wcale nie głupio Smile Jesteśmy normalni.To znaczy zryci Smile
Tak sobie czasami myślę - jakby schować do szafy głupie uprzedzenia,że coś głupio,czy nie wypada - to więcej by się zrobiło dobrego.I uprzedzenia,że my Ślązacy,a Wy - Krakusy.Do dupy z takimi uprzedzeniami.Albo gramy w paintball,albo se coś tam bzduramy Wink

Jasne,że będę zachęcał pompowców ze Śląska do gry z Wami i u Was.Tak jak i Was do gry z nami i u nas Smile

Paintball to pasja - nie tylko z grania.Ze spotkania z innymi ludźmi i z miejscami.Uważam,że nie ma nic dobrego w hermetyzacji - jakiejkolwiek hermetyzacji Smile

Pozdro4all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gruby

PostWysłany: Nie Lip 10, 2011 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. MROWA
2. Flemming
3. Vulcan
4. PIR
5. Gruby
Powrót do góry
MROWA

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Dziki Absolutnie nie miałem na celu siać uprzedzeń czy dzielić na my i oni... chodziło mi raczej o takie połechtanie ambicji i zmotywowanie ludzi do obudzenia się z letargu bo w Krakowie od 2-3 lat malowanie zamiera, a wręcz umniera .... Sad
Liczę że kiedyś uda nam się wpaść do was na granie ale widząc co się dzieje w Kraku może to być nieprędko...
Powrót do góry
Dziki [Zomo Team]

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrówa,Kraków jest kolebką polskiego paintballa...Wiem,że nie jest tu miejsce na rozmowę o tym,ale pozwolę sobie na offtop...

Jest jakaś przyczyna tego stanu rzeczy,jaki ma w małopolsce miejsce i który Ty zauważyłeś - od trzech lat wieje tu paintballową stęchlizną.Serce mi się kraje,bo zwyczajnie tak być nie powinno...

Nie będę Wam podpowiadał,czy doradzał co można albo trzeba zrobić...Zwrócę tylko uwagę,że bogactwem każdej grupy czy społeczności są ludzie.A do ludzi można trafić na różne sposoby.Forum - czy to Wycior,czy PSI - to za mało.Nie zaniedbując wszakże tych mediów pod względem propagowania gier towarzyskich możecie rozpowszechniać informacje o Waszych spotkaniach jeszcze na kilkanaście innych sposobów.Przybędzie Wam partnerów do grania.Przybędzie zawodników do drużyn.Trzeba tylko pilnować,żeby wszystkich traktować życzliwie i dbać o nich.Z moich obserwacji wynika,że bardzo wielu graczy tzw."komercyjnych" potrzebuje zaskakująco mało czasu na rozpoczęcie swojej przygody z paintballem na dłużej i z własnym sprzętem.Trzeba tylko z nimi rozmawiać.

Macie znakomite pola w Krakowie.Ich potencjał jest moim zdaniem nie wykorzystany.Te pola czekają na ludzi.Czekają na graczy.Na paintballistów.

TGO w tym roku na Kolnej będę miło wspominał baaaardzo długo Smile Dobrze mi tam było i na pewno przyjadę zagrać tam nie raz,i nie dwa Smile
Turniej tegorocznej zimy na hali u Korzenia w pytę - miejscówka genialna!Atmosfera zajebista!
A Winter Storm na Pasterniku to była dla mnie kwintesencja paintballowego grania scenariuszowego na najwyższym poziomie!A ile jeszcze miejscówek u Was mam do odwiedzenia?Z tego co wiem,to sporo...I zrobię to.Prędzej czy później,ale zrobię Smile

Mrówa!Ludzi!!!!!O ludzi zadbajcie do grania!!!Znajomych,przyjaciół,krewnych - zapraszajcie,agitujcie,promujcie! Sami nie przyjdą...No,może jeden.Góra - dwóch.

Sorki,ale szukałem pretekstu do wyrzygania powyższego tekstu już od dłuższego czasu Wink Pewnie najwcześniej spotkamy się na polu na Pasterniku we wrześniu i mam nadzieję,że przy piwku paintballowo sobie pogawędzimy face to face Wink

Jeśli przesadziłem z offtopem,to uprzejmie proszę Admina o wydzielenie odrębnego może tematu:) A nóż jakaś fajna i konstruktywna dyskusja się rozwinie Smile

Pozdro4all
www.zomo-team.pl

P.S.
Nawet nie wiecie dziewczyny ile mojej sympatii jest u mnie dla Was Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MROWA

PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będę brnął w ten offtop Smile - bo myślę o tym ostatnio dużo - może dlatego , że mam sporą przerwę w graniu....
I dziś naszła mnie refleksja..., że przyczyna tego, że nic się nie dzieje jest prozaiczna - a mianowicie HP i elektryka (a dokładniej mówiąc jej wydajność w zakresie BPS i radość jaką daje czasami sypanie 20 bps)
W ciągu ostatnich 3 lat, od momentu powrotu przeze mnie do malowania, nastąpił spory postęp jeżeli chodzi o mazaki. w 2008 roku na grach było jeszcze sporo A5 i t98 - markerów o ograniczonych możliwościach BPS a tym samym ograniczonym zapotrzebowaniu - wtedy jeszcze - na CO2. Dziś spotkanie mechanika na polu (oczywiście cały czas piszę o Krakowie) to wyjątek.
Z postępem związanym z rozwojem sprzętu idzie zwiększone zużycie kul. Po prostu gracze grający na elektrykach sypią na lewo i prawo, wg mnie, ponad potrzebę. I co z tego że te markery w porównaniu do mechaników mają lepszą wydajność jak gracz podczas 2-3 gier wystrzeli tyle ile dawniej podczas całego popołudnia... i musi doładować HP... które trzeba na pole/las dowieźć... A tego hp nie ma kto załatwić. Assassini zapewniają możliwość wypożyczenia HP tylko ktoś musi po nie pojechać i odwieźć później do sklepu w godzinach pracy... i nie dziwię się , że jest z tym problem w sytuacji gdy większość osób pracuje od 9-17...
Dzisiejsza sytuacja od tej sprzed 3 lat różni się zasadniczo w 2ch sprawach:
1. Wtedy jeszcze osoby dysponujące matkami, które równocześnie rozkręcały swoje biznesy związane z paintem, grały czynnie zapewniając równocześnie wsparcie gazowe Smile - dziś ich zapał do grania sie wypalił/dorośli i muszą zarabiać a nie bawić się/przestali grać i mają inne zajęcia (odpowiednie skreślić). Takie osoby równocześnie podczas organizowanych przez siebie komercji wciągały w granie nowych graczy - dziś się im już po prostu być może nie chce. Pamiętam że było wiele gier mieszanych ogłaszanych na wyciorze
2. A jak nie było matki to na grę jechało się z jedną butelką nabitą i grało się dopóki był gaz - wtedy większości graczy worek wystarczał na niedzielne granie ( mnie do dziś wystarcza z okładem Razz )

A my gracze naprawdę jesteśmy bardzo otwarci na nowe osoby do grania, tylko niech przyjdą, to przyjmiemy je z otwartymi ramionami... tylko, że od początku roku nie spotkałem żadnej nowej twarzy, co w prawie milionowym mieście jest naprawdę dziwne..

U was Dziki, z tego co na TGO widziałem, pozostał ten fajny mechaniczno popkowy klimat, który wg mnie jest najlepszym do wzrostu ilości osób grających, no i jesteście Wy ZOMOWCY cały czas podtrzymujący ducha farby Smile
Powrót do góry
E.M.O.

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. MROWA
2. Flemming
3. Vulcan
4. PIR
5. Gruby
6. Eryk M.O. [GP]
7. Jozek [GP]

Jakby było jakieś granie na pompach to proszę dać znać. dzieki i pzd

/ offtop fullelectroprobps vel lanie farby zastępuje brak skilla i niedyspozycję w spodniach.
Powrót do góry
Valdi

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TGO !! ehhh gdzie te czasy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Oldschool Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: