Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czesc, jestem nowy :)

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemek

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 7:25 pm    Temat postu: Czesc, jestem nowy :) Odpowiedz z cytatem

Hej, nie znalazlem topicku w ktorym mozna sie przedstawic, wiec zaloze swoj tutaj.
Mam na imie Przemek, mieszkam w krk juz pol roku, na dniach zwioze marker i mam ochote pomalowac. Jestem z Lublina i tam zawsze gralem. Ostatnie 2lata mieszkalem w stanach, tam nie gralem bo nie lubie speeda a do lasu nikt nie chcial:).
Mozna sie od czasu do czasu dolaczyc do waszych gierek? Nie mam tutaj samochodu a totalnie nie znam okolic krakowa gdzie pewnie gracie, wiec bede zdany na czyjes dobre serce i podwozke.
Jeszcze 2 pytania organizacyjne. Czy jezeli gracie to macie jakas matka z hp zeby nie jezdzic nie wiadomo gdzie Smile i czy oprocz hp mozna kupic kulki po jakichs normalnych cenach?
Gram na ego10/vlcity, lubie grac w lesie/budynkach, dawno nie gralem wiec na poczatku moge cos nie ogarniac ale szybko sie przyzwyczaje do waszej gry.

Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MZ23

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na grach zawsze jest matka HP , prawie zawsze jest chrono Smile . No , a kulasy i sprzęt polecam : www.assassins-arms.com Spoko , dasz radę ogarnąć , zapraszamy na strzelanki w nasze gościnne Krakowskie progi Very Happy . A podwózki zapewne też się znajdą , ewentualnie dokładne tłumaczenie dojazdu Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MROWA

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na grach kule też są dostępne - czasami nawet taniej niż w sklepie Smile - ważne by je sobie zamówić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kriss

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że nowi ludzie pojawiają się na tym forum. Przemku teraz trafiłeś na słaby okres w grach bo raz sesja a dwa okres urlopowy ale na pewno jak będziesz zaglądał na tą stronę to gdzieś na pewno się spotkamy i pogramy. Co do podwózki to nie napisałeś w jakich rejonach Krakowa mieszkasz ale wiara jeździ z różnych części miasta wiec jest duża szansa że ktoś cię zabierze. Jak przeglądniesz wątek terminarz spotkań to będziesz miał pogląd gdzie głównie gramy. Tak więc zapraszamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: