Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Witam, ,,zielony'' nowy gosc forum

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szpadyl

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 10:07 pm    Temat postu: Witam, ,,zielony'' nowy gosc forum Odpowiedz z cytatem

Witam,mam na imie Dominik .mam lat 15 ,po wakacjach bede chodzil do 3gimnazjum Wink otoz tak-zauwazlem ze kazdy z was jest pelnoletni i mam pytanie na wstepie czy nie bedzie problemow zebym jakos sie wpasowal na gry.mieszkam w Nowej Hucie.

w painta juz pare razy gralem,okazjonalnie ,tata kiedys mi kupil na urodziny caly sprzet ,teraz go odkurzylem i mam nadzieje ze dane mi go bedzie wykorzystac.jedynie czego bede potrzebowal to kuleczki hehe

forma przedstawienia no i zapytania czy ten moj ,,temat'' przejdzie u was ,mam nadzieje ze tak Very Happy

co do umiejetnosci z czasem doswiadczenie i obycie mi na pewno przyjdzie,i mysle ze totalnym dnem nie jestem hehe .

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k9

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej żebyś na malowanie chodził z kimś pełnoletnim, kto weźmie za Ciebie odpowiedzialność. Nikt z nas tego nie będzie robił, a w drze różne rzeczy mogą sie przytrafić...
Powrót do góry
Szpadyl

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy sie ja was zrozumiem jesli nie bedzie chciec ze mna od czasu do czasu pograc,z rodzicem moze bym mogl przychodzic ale to by moglo roznie wygladac.na pewno mgoe zapewnic pozwolenie z ich strony ,tel itd,jesli by byla taka potrzeba
Powrót do góry
k9

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli strzelanki są organizowane przez firmę może to wystarczyć, jesli natomiast robimy to sami to nikt nie weźmie za Ciebie odpowiedzialności.
Powrót do góry
k9

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Twoj wiek nie ma tu znaczenia (ja gram z czternastoletnim synem), ważne jak grasz i czy trzymasz się zasad.
Powrót do góry
Szpadyl

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok,rozumiem .na 1 event w ktorym wezme udzial z waszej storny organizatorskiej pojawie sie z rodzicem na pewno,na pozniejsze tez bede sie staral a z czasem moze was do siebie przekonam hehe
Powrót do góry
MZ23

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie , ale bez aż takiej spiny . Na pierwsze spotkanie przyjdź z rodzicem , zobaczymy , że fajny gościu jesteś , to później już damy rady Very Happy . Myślę , že na takich luźnych strzelankach każdy ponosi odpowiedzialność za siebie i za swoje czyny . Także , jak będziesz uważał i grał bezpiecznie to będzie wszystko git Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kriss

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie przyjdz na pierwsze strzelanie i obczajisz co i jak. Co do zgody rodziców zawsze lepiej mieć coś takiego na piśmie żeby nie było jakiś kwasów, gramy na różnych polach czasem na dziko więc jakaś niespodzianka może się przydażyć. Poza tym nie wiemy jaki z ciebie Kozak. Tak na pocieszenie to parę osób w zblizonym do twojego wieku gra więc na pewno sie dopasujesz ja sam jestem z HUTY więc jak coś to zawsze mogę cię zabrać.
Powrót do góry
Homlocked

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema. Mam na imię Wojtek mam 16 lat (dokładnie skończę 25 lipca). Paintballem zaraziłem się na obozie w ubiegłym roku, w sumie nie miałem zbytnio czasu grać do wakacji przez testy gimnazjalne czy inne pierdoły, ale chętnie zaczne chodzić regularnie na spotkania. Pozdrowienia dla wszystkich z Nowej Huty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rafi1411

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczynałem mając 16 lat i przychodziłem z kolegą na grę w Krakowie na fortach "Łapianka"- ach to były czasy Smile
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: