Małopolskie Forum Paintballowe
Strona glówna Wycior
małopolskie forum paintballowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
20.01.2008- bedziemy malowac-szukam chetnych
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czoper

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 2:14 pm    Temat postu: 20.01.2008- bedziemy malowac-szukam chetnych Odpowiedz z cytatem

chlopaki w niedziele prawdopodobnie bedzie malowanko. (jest tez temat na lecikulka.com) jednak jeśli chodzi o miejsce to ......forty za TESCO mogą być zajęte przez chlopaków z ASG i lepiej bedzie jechac w inne miejsce. moze jest ktos chetny z forum jechac na ŁAPIANKĘ bo widze ze jest to dość ciekawe miejsce jednak nie wiem jak tam dojechać. zapowiada sie dobra frekwencja. jestem tu nowy wiec z mila checia poznam uczestnikow forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RYBA

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witka no powiem ze jak na Lapianke to trzeba by jechac wczesnie tzn przed 8:00 bo Groszki sie panoasza!! Zaczyna mnie to denerwowac ze zajmuja kazde miejsce w krk!!!!!!!!!
Jak sie pojawia na forcie to zawsze mozemy sie z nimi strzelac nam to nie powinno zrobic roznicy gozej z nimi:)SmileSmile
Tak czy siak forcik trzeba zajac wczesniej i potrzeba by kogos wydelegowac na poranne czuwanie na forcie!!!
Dojazd jest bardzo latwy: Jadac Zakopianka w strone Myslenic na swiatlach przed salonem Toyoty trzeba skrecic w prawo potem jest zakret w lewo i nastepnie droga prowadzi w prawo i nie jedzie sie za glowna tylko trzeba wjechac na utwardzona droge ktora prowadzi prosto na piekny teren FORTU!!
Tylko godinke spotkania musimy ustalic na ok 8:00 i to nie jest zart!!!
i ktos powinien byc wczesniej bo jak nie to mozemy zapomniec o Lapiance!!!!
To godzinke mamy ustalona na 8:00
Pozdro!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jamato

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tydzien temu było ślisko - ale 20 jak nie będzie lać to OK - wchodzę
Powrót do góry
RONIN
ZBANOWANY

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponowal bym pasternik teren zurbanizowany lub specjalny, tylko to zalezy czy bedzie Papa schadow Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RONIN
ZBANOWANY

PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie pisze jak najbardziej!! moze +2
Najlepiej by bylo na pasterniku cos powalczyc, tylko to zalezy od PAPY SCHADOW'A
I SOOOORRKI ZA PODWUJNE POSTY ALE PIERWSZY Z POWODU BLEDU OGOLNEGO MIAL SIE NIE ZAPISAC Smile
Powrót do góry
RONIN
ZBANOWANY

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie ze mna bedzie 5-8 osob dodatkowo!!
Gdyby dopisala taka frekfencja jak w ostatni wekend + moja banda to proponuje kurniki w niepolomicach jak pasternik nie wypali.
Co wy na to Panowie??
Powrót do góry
czoper

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z kolega RYBA ustalilismy ze pojedziemy na Lepianke, godzina spotkania 8:00. Ponieważ nigdy tam nie byłem postaram się być wcześniej żeby to pozwiedzać i zająć terem. piszcie czy wam pasuje bo jeszcze mozna to zmienic. jutro dam wam znac w ile osob przyjedziemy acha i nie wiem jak jestescie zorganizowani ale jesli komus brakuje kulek, maski,markera,ubioru to zapasowy napewno bedziemy miec ze soba tylko dajcie znać wcześniej że potrzebujecie.
Powrót do góry
Lenik

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też oczywiście się piszę !! Very Happy
I napewno będę potrzebował HP !!
Powrót do góry
RONIN
ZBANOWANY

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko tylko ilu nas w sumie bedzie, to wazne bo jak mamy sie zadeptywac na forcie to taka gra jest malo atrakcyjna, poza ty mi jest wszystko jedno, ale nie wiem czy w ten wekend bylyby lepsze :kurniki" w NIepołomicach (tylko to zalezy jak na bedzie duzo)
No i czy bedzie HP i CO jak nie to dajcie wczesniej znac zeby sie w sobote zaladowac na stacjach Smile
Powrót do góry
RONIN
ZBANOWANY

PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie po konsultacji moge powiedziec ze HP bede mial ze soba i ewentualnie kulki te co mial Vizier w poprzedni wekend. pradopodobnie bedzie tez matka Co2 no i standartowo gril. Tylko pogody nie jestem w stanie wam zapewnic Smile
Reszte jakis problemow organizacyjnych to piszcie do mnie na priv bo Viziera niestety nie bedzie.
Powrót do góry
jamato

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 9:44 am    Temat postu: spotkanie 20 Odpowiedz z cytatem

ja wchodzę - też wolałbym kurniki lub pasternik - ale wchodzę we wszystko
Powrót do góry
Alien

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 10:27 am    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

A u mnie sprawa wyglada tak - godzine temu sciagneli mi gips z dloni i niby nie mam nic robic przez dlugi czas (2 miesiace, bo to powturne zlamanie w niedlugim czasie i nie chce sie zrastac Sad ) ale co tam pisze sie Very Happy tylko potrzebuje HP i jesli nie zalatwie sobie ubrania to tez , gdyz ledwie co sprzet zakupilem i tylko tego mi brakuje. No i raczej bede potrzebowal zeby sie z kims zabrac bo nigdy tam nie bylem , jestem ze srodmiescia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
RONIN
ZBANOWANY

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien tak jak pisalem wyzej wszystko bedzie na miejscu.
Tez osobiscie wolalbym "kurniki" ale to nie zalezy odemnie gdzie bedziemy malaowac tylko od wiekszosci chlopakow. Gdyby doszlo do wyjazdu na kurnki ma wolne 3 miejsca w samochodzie.
To moj nr tel dla zainteresowanych 513 822 634.
A reke z ktorej zdieli ci gips owin sobie bandazem elastycznym lub aluz stabilisator, ograniczy to troche ruchomosc reki, ale zarazam ja w jakis sposob zabezpieczy Smile
Powrót do góry
czoper

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie jesli chodzi o nas to dojedziemy w dowolne miejsce. ustalilem z kolega RYBA Lepianke ale jesli reszta nie widzi problemu to moze byc ,,kurnik". (chlopaki odemnie sie uciesza bo sa z niepolomic). ja sie nie wypowiadam gdzie lepiej bo nie bylem w zadnym z tych miejsc.
Powrót do góry
Lenik

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedzielę ma ponoć padać, więc nie wiem czy kurniki nie byłyby lepsze.
Ja się pojawię bez względu na miejsce Cool
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Strona Główna -> Terminarz spotkań Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: